Remote Presentations @ IETF100

Sunday

Day Time Working Group Room Presenter

Monday

Day Time Working Group Room Presenter
Monday 0930-1200 dispatch Collyer John Klensin
Monday 0930-1200 lpwan Olivia Alper Yegin
Monday 0930-1200 lpwan Olivia Ana Minaburo
Monday 0930-1200 lpwan Olivia Benoit Ponsard
Monday 0930-1200 lpwan Olivia Ivaylo Petrov
Monday 1330-1530 core Sophia Christian Amsüss
Monday 1330-1530 core Sophia Michael Koster
Monday 1330-1530 iccrg Collyer Neal Cardwell
Monday 1330-1530 ntptictoc VIP A Ankit Kumar Sinha
Monday 1330-1530 regext Olivia Antoin Verschuren
Monday 1550-1720 6tisch Bras Basah Mališa Vučinić
Monday 1550-1720 6tisch Bras Basah Michael Richardson
Monday 1550-1720 6tisch Bras Basah Prof. Diego Dujovne
Monday 1550-1720 6tisch Bras Basah Qin Wang
Monday 1550-1720 6tisch Bras Basah Tengfei Chang
Monday 1550-1720 6tisch Bras Basah Xavi Vilajosana Guillen
Monday 1550-1720 suit Canning Suhas Nandakumar
Monday 1740-1840 nmrg Collyer Mouli Chandramouli

Tuesday

Day Time Working Group Room Presenter
Tuesday 0930-1200 ace Collyer Ludwig Seitz
Tuesday 0930-1200 iasa20 Sophia Brian Haberman
Tuesday 0930-1200 teas Canning Igor Bryskin
Tuesday 1330-1530 core Bras Basah Christian Amsüss
Tuesday 1330-1530 dots Olivia Andrew Mortensen
Tuesday 1330-1530 dots Olivia Med Boucadair
Tuesday 1330-1530 dots Olivia Roland Dobbins
Tuesday 1550-1750 ccamp Bras Basah Stefan Vallin
Tuesday 1550-1750 i2nsf VIP A Gabriel López
Tuesday 1550-1750 i2nsf VIP A Rafa Marin-Lopez
Tuesday 1550-1750 mptcp Collyer Vladimir Olteanu
Tuesday 1550-1750 oauth Sophia nov
Tuesday 1550-1750 t2trg Padang Michael McCool

Wednesday

Day Time Working Group Room Presenter
Wednesday 0930-1200 dnssd Canning doug-o
Wednesday 1330-1500 gaia Olivia Arjuna Sathiaseelan
Wednesday 1330-1500 gaia Olivia Jehan Tremback
Wednesday 1330-1500 gaia Olivia Leandro Navarro
Wednesday 1330-1500 nvo3 Canning Ilango Ganga
Wednesday 1330-1500 rmcat Orchard Xiaoqing Zhu
Wednesday 1520-1650 intarea Collyer Tom Herbert
Wednesday 1520-1650 intarea Collyer Vladimir Oltenau
Wednesday 1710-1940 plenary Canning Stephanie Parker

Thursday

Day Time Working Group Room Presenter
Thursday 0930-1200 detnet Sophia Jouni Korhonen
Thursday 0930-1200 tcpm Olivia Yuchung Cheng
Thursday 1330-1530 6lo Sophia Samita Chakrabarti
Thursday 1330-1530 saag Padang Ronald Tse
Thursday 1550-1750 bmwg Bras Basah Sean Wu
Thursday 1810-1910 babel Bras Basah Juliusz Chroboczek
Thursday 1810-1910 cdni Sophia Kevin Ma

Friday

Day Time Working Group Room Presenter
Friday 0930-1130 hrpc Padang Gisela Perez de Acha
Friday 0930-1130 hrpc Padang Sunil Abraham